Dažniausiai užduodami klausimai

Ekspertas  - tai detaliai išanalizuotas ir BettingUnity komandos atrinktas asmuo, kuris išmano ir dalinasi savo sporto analizėmis su savo bendraminčiais.

Narys yra BettingUnity portalo narys, kuris turi teisę dalintis savo pasiūlymais su kitais nariais, tačiau jis nebuvo atrinktas pagal BettingUnity komandos atrankos standartus. Už nario pasiūlytą prognozės kokybę, BettingUnity komanda garantuoti negali. Ekspertas priešingai nei mėgėjas, yra patikrintas ir atrinktas oficialus BettingUnity komandos narys.

BettingUnity komandos ekspertu gali tapti perėjęs tam tikrą komandos narių atranką ir parodęs savo rezultatus puslapio nemokamų statymų skiltyje.  Privalu turėti patirties analizuojant sporto rungtynes, turėti savo sekėjų auditoriją. Jei manote, kad esate tinkamas ekspertas ir turite argumentuotą nuomonę kodėl norite dirbti BettingUnity komandoje, pildykite paraišką ČIA.

Unitai simbolizuoja pateiktos prognozės patikimumą, kuo Unitų daugiau, tuo prognozė (Eksperto teigimu) yra patikimesnė.

1-as įvykis: Komanda X įmes daugiau nei 100 taškų per pagrindinį laiką, koeficientas 2.1, ekspertas statymui skiria 7 Unitus

2-as įvykis: Komanda Y įmes mažiau nei 100 taškų per pagrindinį laiką, koeficientas 2.0, ekspertas statymui skiria 9 Unitus

((1-o įvykio koeficientas*Eksperto skiriami Unitai)- Eksperto skiriami Unitai)+ ((2-o įvykio koeficientas*Eksperto skiriami Unitai)- Eksperto skiriami Unitai) = Pelnas

Nario skelbiamos prognozės nėra reglamentuotos ir jų kiekiai nėra normuojami. Kiekvienas Ekspertas savo prognozių skaičių nurodo savo Eksperto profilio aprašyme, bet ne mažiau nei viena sporto rungtynių analizė per dieną.

Taip, eksperto minimalus skelbiamos prognozės koeficientas yra - 1,7, o maksimaliam koeficientui ribos nustatytos nėra. Nario prognozėms koeficiento ribų nėra.

Laimėti gali kiekvienas, kuris turi ilgai kauptų žinių ir patirties lažybose, gerai supranta ir geba analizuoti ne tik vykstančių rungtynių ir jų komandų sudėtis, statistiką, pasiruošimą rungtynėms bei galimą komandų mikroklimatą. BettingUnity ekspertai supranta ką daro ir jie tau gali padėti, jei neturi minėtų įgūdžių.

Paprastas pavyzdys, kuris leis pagal sau galimą leisti „bankroll’ą“ nusistatyti ko galite tikėtis iš lažybų:

Jeigu lažyboms esate pasiryžę skirti €100. O vienam statymui patariama statyti suma yra nedidesnė nei 5 proc. jūsų turimos sumos, konkrečiu atveju tai būtų lygiai 5 eurai. Jeigu per mėnesį atliekate bent 25 statymus (ant vidutinio 1.80 koef.), o jūsų pataikymo procentas yra lygūs 70%, gautumėte tokius rezultatus:

18 laimėtų – 7 pralaimėti = 37 eurų pelnas.

Taip – galime susitikti asmeniškai. Jei nori susitikti, rašyk mums HELP@BETTINGUNITY.COM su argumentuotu tikslu ar rūpimais klausimais.

  • Lažybų kortelės „Tapetavimas" – statoma daugiau nei  už du įvykius;
  • Tikėjimas mėgstama komanda; 
  • Manymas, kad favoritai visuomet laimi;
  • Traumų, mikroklimato neįvertinimas;
  • Žaidžiama komandų pavadinimais;
  • Noras atsilošti pralaimėjus;
  • PAGRINDINĖ - Neproporcingas banko valdymas.

Neradote atsakymo į klausimą? Užduokite jį mums

Į Jūsų klausimą atsakyme per 2-3 darbo dienas.