lazybu strategija ir bankroll valdymas

Koks turėtų būti mano Bankroll‘as?

 

Jūsų Bankroll‘as gali būti bet kokio dydžio - svarbu, kad jaustumėtės patogiai. Kai kuriems tai gali būti 2 000 Eurų. Kitiems tai gali būti 50 000 Eurų. Nepriklausomai nuo atvejo, tiesiog įsitikinkite, kad pinigus galite sau leisti ir įsitikinkite, kad tai nebus jūsų pinigai skirti pragyvenimui, o jie bus skirti investicijai.

Nusprendę lažintis dėl sporto, neišimkite pinigų iš savo banko sąskaitos. Geriausia strategija yra atidėti šiek tiek disponuojamų pajamų vienu metu, kol turėsite pakankamai kelioms lažybų bendrovėms. 1000 Eur  arba 2000 Eur bankrollas būtų idealus, jei norite pradėti, jūs visada galite jį padidinti, nes auga jūsų ne tik  patirtis žinios, bet ir sėkmė.

 

Bankrollo valdymas

Dabar, kai turite bankrollą, nenorite, kad visa tai būtų prarasta su vienu statymu. Siūlome rizikuoti nuo 1% iki 5% bet kuriam statymui. Turint 1 000 eurų bankrollą tai reikštų, kad statymai svyruoja nuo 10 iki 50 Eur. Gali būti, kad tai neskamba kaip įdomios sumos, tačiau tokios sumos užtikrins, kad jūsų lėšos bus iššvaistytos per keletą nelaimingų įvykių.

 

Statymas su tikslu

Sporto lažybų tikslas - gauti pelną. Jei paprasčiausiai lažinatės, kad rungtynės taptų įdomesnės, tada aš bijau, kad jūs patys užsitrauksite nesėkmę, nes visuomet atliksite statymus su savo mėgstama komanda ar žaidėju, kurie nebūtinai atneš jums pelno. Visuomet turėkite omenyje aiškų tikslą lažindamiesi.

Jei nežinote žaidėjų ir komandų, sunku turėti nuoseklią sėkmę. Nesvarbu, kokioje sporto šakoje lažinatės, turėtumėte stebėti kuo daugiau žaidimų ir analizuoti statistiką. Kuo daugiau žinote, tuo didesni jūsų sėkmės šansai.

 

Nebūkite godus:

Kai lažybų dalyvis patampa godus – jie didina statymą ar susivilioja siūlomu koeficientu. Tai, be abejo, sukels nelaimę, todėl venkite bet kokios didesnės sumos ar koeficiento pagundos, pasikliaukite šaltu protu ir tikėkite savo statymu. Jūsų pasirinkimo negali įtakoti koeficientas ir noras laimėti daugiau, jei pasvėrus riziką matote, skiriamas bankroll‘as neatneš siekiamo tikslo – ieškokite kito lažybų įvykio.

 

Bankroll ir Unit:

Unitas lažybose – tai tam tikras mato vienetas, nurodantis statomą sumą. Unitai prognozuojant padeda nurodyti statymo siūlomą sumą, o besilažinantiems nuspręsti, kiek statyti, kadangi kaip ir minėjome prieš tai, bankroll‘ą nusistato kiekvienas pagal savo galimybes, todėl jis yra skirtingo dydžio, tai ir vienas unitas vienam gali būti 1€, kitam – 100 €.

Dažnai kyla klausimas ką reiškia prognozėse esantys skaičiai, pvz. 5/10 - Tai rekomenduojamas statymo dydis, tik nurodytas sutartiniu vienetu – Unit. Pavyzdžiui, mūsų lažybų bendruomenėje priimtina, kad 1 proc. Bankroll yra lygus 2 Unit’ams. Tad matant siūlomą įvykį, kurio rekomenduojamas statymo dydis yra 5/10, patariama statyti 2.5% savo turimo banko. Jei Bankroll sudarymo metu pasiskyrėte savo banką 1000 Eur, šiam statymui turėtų būti skiriama 25 Eur.

 

„Šakučių“ statymas

Statymai ant šakučių yra tokie statymai, kuomet vienu metu lažinamasi dėl visų įvykio baigčių, įskaitant vieną kitai prieštaraujančias. Garantuoti statymai ir kiti panašūs pavadinimai reiškia, jog atliekamas statymas be jokios rizikos. Tai yra, kad ir kokia būtų įvykio baigtis, yra žinoma, kad bus gautas pelnas. Dažniausiai tokiose situacijose laimėjimas nėra didelis, tačiau ir rizika tampa nuline.

Šakučių pelno skaičiuoklę, galite rasti nuorodoje: https://www.skaiciuokles.com/sakutes/

 

Lažybos gyvai

Su tradiciniais sporto lažybomis statote lažybas prieš prasidedant sporto įvykiui. Statymai gyvi skiriasi, tuo, kad leidžia jums lažintis, kol vyksta sporto įvykis. Tai yra gerai, kad vykstant rungtynėms, įvykis gali pakirpti kita linkme dėl tam tikrų susiklosčiusių aplinkybių, o tinkamu metu galima „pagauti“ labai geras linijas ar pasikeitusius koeficientus mums tinkama linkme. Kita vertus, užuot pateikę statymą ir tik laukdami, kol žaidimas pasibaigs, mes statome statymus, nes žaidimas vyksta priklausomai nuo to, kas vyksta rungtynėse, nuo to keičiasi ir lažybų gyvai pasiūla. Jei dar neišbandėte sporto lažybų gyvų, išbandykite, įgudusiam ir žinių turinčiam ekspertui tai dar viena strategija per trumpą laiką užsidirbti papildomų pinigų iš lažybų gyvai. Dažnai sporto ekspertai pasiūlo tokį įvyki savo klientams, kuomet reikalinga greita reakcija, kad spėtumėte pastatyti kol dar įvykio eiga rungtynių metu nėra pasikeitusi – tai dar vienas argumentas, kad sporto lažybos yra įtemptas darbas, o ne laiko praleidimas. Praleisti rekomenduojami sporto įvykiai – prarastos galimos pergalės.

 

Kombinuoti statymai

Kodėl turėtumėte statyti individualius sporto statymus, kai juos galite kombinuoti iš kelių statymų? Kombinuoti statymai - tai statymų tipas, kuriuos galite sukurti ir kurie gali labai padidinti pelno maržą. Už mažesnę sumą jūs galite laimėti daugiau. Tai yra „Multiples“ statymų žavesys, tačiau dėl to, kad siūloma didelė pelno dalis, žinoma, tikimybė gauti didelį pelną yra daug sudėtingesnė, nei statant individualius statymus. Galite pasirinkti du ar daugiau statymų ir jei pirmasis statymas laimi, tikrasis laimėjimas bus antrajame pasirinkime, laimėjus antrąjį – laukiama trečiosios pergalės ir taip kol visi statymai bus laimėti, visus juos laimėjus – galime džiaugtis dideliu pelnu, tačiau su kiekvienu statymu rizika vis didėja, o tikimybė laimėti vis mažėja. Dažnai naudojamas terminas „tapetas“, kuriais žmonės džiaugiasi ir giriasi, tačiau jame esant vienam nepavykusiam pasirinkimui, visas kortų namas griūva. Todėl norime patarti vengti tokių statymų, kaip ir buvo minėta – nebūkime godūs, nes godumas yra viena kirtinių klaidų lažybose.

Visi Lažybų gidai

PRIVATUS EKSPERTAS

Sužinok lažybų internete privalumus, ar iš jų galima uždirbti ir ar turėčiau mokėti už asmeninį lažybų patarėją?

Skaityti daugiau

PAGALBA PRADEDANTIESIEMS

Susipažink, kaip atlikti savo pirmąjį statymą ir kokiais patarimais dalinasi BettingUnity komanda.

Skaityti daugiau

LAŽYBŲ TERMINAI

Susipažink kaip skaičiuojasi lažybų koeficientai, kas yra 1X, 2X, Fora, Handikap‘as HT, FT, ET ir kt.

Skaityti daugiau

LAŽYBŲ STRATEGIJA IR BANKROLL VALDYMAS

Vienas svarbiausių dalykų lažybose, yra tinkamas Bankroll‘o valdymas, disciplina ir jo valdymas. Taip pat patarsime kaip būti sėkmingu žaidėju ir kaip rasti klaidas lažybų kontorose.

Skaityti daugiau

TIESIOG – BŪK PELNINGAS

Ką reikia prisiminti, ar strategijos veikia, ar yra sėkmės faktorius šiame darbe ir kodėl lažybų kontoros lošėjus lenkia į savo pusę?

Skaityti daugiau