privatus ekspertas

Ar galima uždirbti pinigų iš sporto lažybų?

Taip, jūs galite užsidirbti pinigų lažybose. Vis dėlto turi būti aišku, kad tai nėra lengvas darbas ir viskas nutiks savaime. Net ir geriausi profesionalūs sporto ekspertai turi sunkių akimirkų. Svarbu, kad jūs susikurtumėte savo sporto lažybų ir banko strategiją, kad suteiktume tau galimybę uždirbti pinigų iš sporto lažybų.

 

Ar turėčiau mokėti už sporto lažybų patarimus?

Daugelis žmonių moka už sporto lažybų patarimus dėl vienos iš minėtųjų dviejų priežasčių. Pirma, jie gali ieškoti informacijos patys, bet sporto ekspertas per savo karjerą yra sukaupęs ne tik patikimų šaltinių, tačiau labai daug Know-How medžiagos, sporto ekspertas tiesiog žino daugiau nei jūs. Antra, žmonės dažnai kreipiasi dėl eksperto paslaugų, kad padėtų jiems, nes jie neturi pakankamai laiko, kad galėtų savarankiškai domėtis ir rinkti aktualiausią informaciją, kas užtrunka labai daug laiko.

Daugeliu atvejų, tikriausiai turėtumėte būti atidūs mokėti už patarimus. To priežastis yra tai, kad ten yra daug sukčių teikiančių savo „patarimus“, nesuteikdami jokio naudingo patarimo. Daugeliu atvejų kai kurie iš šių paslaugų teikia patarimus ir įžvalgas, kurios yra viešai prieinamos nemokamai. Svarbu žinoti iš ko perkate ir ar jo statistika yra bent jau lengvai prieinama ir viešai skelbiama – socialiniuose tinkluose ekspertas nebijo parodyti savo tikrojo veido.

 

Yra keletas esminių taisyklių, kurios padės atskirti sukčius nuo rimtai dirbančių ekspertų:

  1. Statistikos patvirtinimas. Pats svarbiausias faktorius padedantis atskirti sukčius. Sąžiningas sporto ekspertas visuomet užfiksuos savo statymus tokią galimybę turinčioje platformoje, nes tai suteikia dvigubą naudą. Visų pirma, reklama, kuri reikalinga visiems ekspertams. Antra, patikimumas prieš potencialius pirkėjus. Kalbos ir faktas, kad keletas statymų iš eilės yra pelningi, dar nereiškia kad ilguoju periodu ekspertas dirba pelningai;
  2. Atkreipkite dėmesį į narystės kainą – koks ekspertas geras bebūtų, tačiau Lietuvos rinkoje prašyti €300-€500 už mėnesio narystę arba €100 už vieną statymą yra gerokai per daug. Tie, kurie prašo tokios sumos didžiąja dalimi turi kelti įtarimus. Jei nėra svarių argumentų pagrystančių tokią kainą -   kelia įtarimų - kaina turi būti prieinama;
  3. Svetainės turinys ir jame skelbiama  - 100% pergalės ar visiška pinigų grąžinimo garantija visiškai nieko nereiškia. Padėkos laiškai, kuriuos neva siunčia pirkėjai ir dėkoja už sukrautus turtus, pačio pardavėjo sukurta istorija – įsitikinkite ar tai tikra, ar tai tik anonimo paliktas komentaras;
  4. Statymų istorija – jei joje yra 90% pasiūlymų laimėtų, tai jau ženklas, kad kažkas negerai. Tai pasiekti įmanoma sąžiningiems ekspertams, tačiau ilgame laikotarpyje tą padaryti per sunku. Atrodo per gerai, kad tai būtų tiesa.

 

Kokie yra lažybų internete privalumai?

Nors yra daug privalumų, susijusių su lažybomis internete, mes turime du pagrindinius, kurie iš tiesų mums padeda. Šios dvi priežastys yra pasirinkimas ir patogumas. Toliau paaiškinsime plačiau, apie šiuos du privalumus.

Pirma - sporto pasiūla internete tradiciškai yra gerokai platesnė nei ką galite rasti lažybų punktuose. Net  jei nesinaudojate visomis sporto šakomis – ateityje galėsite lengvai įsitraukti kai tik bus tam proga. Statant internetu turite galimybę naudotis Lažybos gyvai skiltimi - kuri leidžia statyti per jau vykstantį sporto renginį.

Kita pagrindinė priežastis, dėl kurios turėtumėte statyti internete, yra patogumas. Vietoj to, kad turėtumėte sėsti į savo automobilį ir važinėtumėte per lažybų punktus, galėsite statyti iš savo telefono, nešiojamojo kompiuterio ar planšetinio kompiuterio. Kadangi daugeliui asmenų gyvenimas yra toks užimtas, internetinės lažybų kontoros leidžia jums gauti visas savo sporto lažybas daug greičiau nei bet kada anksčiau. Jei niekada nebandėte lažybų internete, pabandykite tai ir pamatysite, kaip tai greita ir patogu.

Dar viena ir labai svarbi priežastis yra tokia, kad internete turite galimybę lyginti jums suteikiamus koeficientus ir pasirinkti sporto lažybų bendrovę, kuri tuo metu siūlo aukščiausią patarimą, ar net yra padariusi klaidą ir koeficiento dar nėra pakeitusi. Tam tikrų įvykių baigtis gali būti skirtinga vien pasiliktus skirtingą lažybų bendrovę. Todėl siūlome turėti kiek įmanoma daugiau lažybų bendrovių paskyrų, nes iš to paties įvykio galima uždirbti daugiau, vien tik statymą atlikus reikiamoje lažybų bendrovėje.

Visi Lažybų gidai

PRIVATUS EKSPERTAS

Sužinok lažybų internete privalumus, ar iš jų galima uždirbti ir ar turėčiau mokėti už asmeninį lažybų patarėją?

Skaityti daugiau

PAGALBA PRADEDANTIESIEMS

Susipažink, kaip atlikti savo pirmąjį statymą ir kokiais patarimais dalinasi BettingUnity komanda.

Skaityti daugiau

LAŽYBŲ TERMINAI

Susipažink kaip skaičiuojasi lažybų koeficientai, kas yra 1X, 2X, Fora, Handikap‘as HT, FT, ET ir kt.

Skaityti daugiau

LAŽYBŲ STRATEGIJA IR BANKROLL VALDYMAS

Vienas svarbiausių dalykų lažybose, yra tinkamas Bankroll‘o valdymas, disciplina ir jo valdymas. Taip pat patarsime kaip būti sėkmingu žaidėju ir kaip rasti klaidas lažybų kontorose.

Skaityti daugiau

TIESIOG – BŪK PELNINGAS

Ką reikia prisiminti, ar strategijos veikia, ar yra sėkmės faktorius šiame darbe ir kodėl lažybų kontoros lošėjus lenkia į savo pusę?

Skaityti daugiau